ЗАНЯТТЯ ПРОХОДЯТЬ ON-LINE ТА В НАШИХ ЦЕНТРАХ!

Наш центр дає унікальне швидкочитання – поєднання класичних прийомів з елементами нових ефективних методів швидкого читання.

Спочатку діти проходять безкоштовне тестування, а потім тренер розподіляє дітей по групам за своїм рівнем – группа “Швидкочитання”, або група “Техніка читання”. Ці курси для дітей від 7 до 17 років. Є курс “Швидкочитання” для дорослих (з 18 років).

Мета курса “Швидкочитання”:

 • розвивати артикуляційний апарат;
 • покращити дикцію у дітей;
 • збільшити швидкість читання за рахунок підвищення його ефективності;
 • навчити аналізувати та переказувати тощо.

Програма включає в себе не тільки поліпшення техніки читання, а й розвиток усіх видів пам’яті й уваги, образного мислення, логіки, що сприяє швидкому читанню, розвиває грамотне усне та писемне мовлення.

Курс триває 3 місяці (12 занять) по 1,5 години один раз на тиждень.
Інтенсивний курс триває 1,5 місяці (12 занять) по 3 години на тиждень.

Ціна: групові заняття – 600 гривень один місяць навчання (4 заняття в місяць) + 300 гривень дидактичний матеріал (підручник, анкети додаткових завдань та 5 великих таблиць).

Мета курсу “Техніка читання”:

 • навчити знанням про закони читання, що допомагає  читати слова будь-якої довжини, та прибрати складове читання;
 • навчити правильному диханню і чіткій дикції при читанні;
 • навчити дотримуватися орфоепічних норм (на практиці засвоюються особливості вимови при читанні текстів, написаних українською та російською мовами);
 • закласти основи виразного читання текстів;
 • навчити переказу, складанню плану, прийомам запам’ятовування прочитаного методами ейдетики та мнемотехніки;
 • навчити керувати своєю увагою;
 • сформувати навички швидкого, усвідомленого читання «про себе» і вголос;

Курс триває від 3 до 8 місяців (залежить від рівня читання). Заняття проходить один раз на тиждень – 90 хвилин.

Курс розрахований для дітей від 6 років.

Курс викладається двома мовами: російською та українською.

Ціна: групові заняття – 650 гривень – 4 заняття по 90 хвилин (заняття+on-line платформа).

Наші заняття проходять в ігровій формі, завдяки чому підтримується інтерес до процесу навчання, поступово збільшується складність завдань, від простого до складнішого.

Ми працюємо на наших курсах зі спеціальними текстами, вправами, таблицями, займаємося артикуляційною гімнастикою (читання низки складів, які найчастіше трапляються у словах, промовляння скоромовок), постановкою дихання і голосу, розвитком дикції, уваги, пам’яті, розширенням кута зору, розвитком мовлення тощо.

Ваша дитина навчиться отримувати «смак» від читання – з’являється мотивація та інтерес до читання книг, що є дуже важливим етапом у розвитку читацької компетенції!

 “Швидкочитання” для дорослих (18+).

Швидкість читання є основним показником усіх інтелектуальних можливостей людини. Отже, підвищуючи швидкість читання до швидкості читання по вертикалі, ми можемо впевнено говорити про те, що людина збільшила свій потенціал у рази.

Швидкочитання допомагає більше встигати і мати можливість швидше розвиватися. За допомогою навички швидкочитання ми можемо в рази скоріше засвоювати будь-яку необхідну інформацію, читати набагато більше літератури – від художньої до спеціалізованої.

Людина знайомиться із собою і своїми можливостями у процесі навчання, і максимальна швидкість читання в даному випадку не обмежена. Але якщо говорити про середні показники, то швидкість читання по горизонталі підвищується у 2–6 разів, а швидкість читання по вертикалі складає від 1100 до 4500 слів за хвилину.

Ми працюємо з різними вправами, таблицями, тренуємо пам’ять, використовуємо вправи із серії “Brain Gym” тощо.

Курс триває 3 місяці (12 занять) по 1,5 години один раз на тиждень.
Інтенсивний курс триває 1,5 місяці (12 занять) по 3 години на тиждень.

Ціна: групові заняття – 700 гривень один місяць навчання (4 заняття в місяць) + 300 гривень дидактичний матеріал (підручник, анкети додаткових завдань та 5 великих таблиць).×
X