Наш центр дає унікальне швидкочитання – поєднання класичних прийомів з елементами нових ефективних методів швидкого читання.

Метою курсу є:

  • розвиток артикуляційного аппарату;
  • покращення дикції у дітей;
  • збільшення швидкості читання за рахунок підвищення його ефективності;
  • навчання аналізу та переказу прочитаного.

Програма включає в себе не тільки поліпшення техніки читання, а й розвиток усіх видів пам’яті й уваги, образного мислення, логіки, що сприяє швидкому читанню, розвиває грамотне усне та писемне мовлення.

Заняття проходять в ігровій формі, завдяки чому підтримується інтерес до процесу навчання, поступово збільшується складність завдань, від простого до складнішого.

Ми працюємо зі спеціальними текстами, вправами, таблицями, займаємося артикуляційною гімнастикою (читання низки складів, які найчастіше трапляються у словах, промовляння скоромовок), постановкою дихання і голосу, розвитком дикції, уваги, пам’яті, розширенням кута зору, розвитком мовлення.

Ви навчитеся отримувати «смак» від читання – з’являється мотивація та інтерес до читання книг, що є дуже важливим етапом у розвитку читацької компетенції!

Курс триває 3 місяці (12 занять) по 1,5 години один раз на тиждень.
Інтенсивний курс триває 1,5 місяці (12 занять) по 3 години на тиждень.

Курс розрахований на аудиторію:
1 ступінь від 9 до 13 років.
2 ступінь від 13 до 16 років

Ціна: групові заняття – 700 гривень один місяць навчання + 300 гривень дидактичний матеріал (підручник, анкети додаткових завдань та 5 великих таблиць).×
X