Хочемо з Вами поділитися приголомшливою новиною! У центрі розвитку інтелекту та пам’яті “MegaSkills” відкривається курс арт-терапії для дітей та жінок!

✅Для наймолодших учасників програми (5-7 років) у нас підготовлені заняття з арт-терапії в різнобічному форматі:

– ізотерапія (малювання);

– танцювально-рухова;

– казкотерапія;

– колаж;

– драматерапія;

– ігрова терапія та ін.

За допомогою цих напрямків, дитина освоїть безліч важливих знань про себе, свій світ і його межі. Навчитися відстежувати і розуміти свої емоційні переживання і говорити про них. А також навчиться розкривати свій внутрішній потенціал.

✅Для дітей середнього шкільного віку ми підготували яскраві зустрічі з арт-терапії –  від індивідуальної роботи з малюнком до колективної взаємодії в танці і грі. Тут дитина зможе відчути і усвідомити свій внутрішній світ, та безпечно проявити його оточуючим, взаємодіяти з іншими «планетами» учасників групи. Завдяки цим заняттям, маленькі герої навчаться виявляти свої потреби (цінності, бажання, почуття), перебуваючи в більш тісному контакті зі своїм «Я» і при цьому контактувати з оточуючими, зберігаючи свої і кордони тощо.

✅Для наших підлітків заняття з арт-терапії будуть проходити не менш яскраво і захоплююче, ніж в інших групах. Хлопців чекають барвисті враження, спілкування і при цьому легкість, і довірчий контакт з однолітками. Тут можна буде поділитися про «наболіле» і залишити це в минулому, а з собою забрати все найкраще і цінне. Приходьте і не бійтеся відкривати нові грані себе і своїх дітей! ✅А наших чарівних жінок чекає  подорож по  затишним частинкам їх душі. Зустріч з внутрішньої жінкою і чоловіком, розкриття чуттєвості і творчого потенціалу, образ ваших відносин і любові, душевні розмови про важливе і, навіть, цілепокладання і планування по-жіночому.  Приходьте розслабитися, наповнитися і глибше пізнати себе.

Тривалість курсу: 10 занять в курсі, одне заняття на тиждень (60 хвилин). Вартість: 1400 гривень 10 занять або 165 гривень одне заняття. Матеріали для заняття входять у вартість.×
X